PvP Revolt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvP Disco - Zlydwarf

Goto down

PvP Disco - Zlydwarf Empty PvP Disco - Zlydwarf

Příspěvek pro Zlydwarf Wed Feb 18, 2015 9:26 pm

Talent build + Glyphy

...freecode.hu/wowtal/eng/?PR#233003221013202310221230102.36-!9,32,4,26,22,24,1,15,20


Gear

Hit rating - 3-4%
Spell pene - 200+
Většina lidí háže vše co se dá do intelu ..já hraju především na spirit.

Po výše uvedených statech se člověk obvykle rozhoduje jestli pojede na haste, crit, nebo mastery.
Haste = rychlejší cast = menší šance přerušení castingu
Crit = vyšší šance na kritický zásah = vyšší heal, navíc critem priestovi procnou talenty Divine Aegis a Inspiration
Mastery = vyšší absorb shieldu = o něco menší spotřeba many

Já osobně tyto staty vynechávám a místo toho vše investuji do resilence. Za účelem zvýšení obranyschopnosti.
Ono vše má svoje klady a zápory a člověk by si měl vyzkoušet co mu vyhovuje.


Addony

Používám addony:
Grid - addon na healování, na wotlku byl takový addon nutností - na Cata lze využít nastavení od Blizzardu, já osobně sem ale na ten addon už zvyklý a dobře se mi s ním pracuje
Healers Have to Die - ukazuje mi na bojišti přátelské i nepřátelské healery
SaySapped - jednoduchá addon který vám napíše do say pokud vás rogue sapne, zároveň se zobrazí i nick dotyčného rogua
VialCooldowns - zobrazuje mi CD enemy playerů - můžu tak především orientovat ve fakecástu
PowerAuras - upozornění na libovolný buff, debuff, HP, mana, stuny, silence, atd. ..má velkou škálu využití ..cokoliv nestíhá člověk sledovat, tak pořeší tímto addonem

Dále bych rád využil addonu SpellAlerter ..ale bohužel se mi zatím nepovedlo najít žádnou funkční verzi.
Místo toho mám prozatím náhradu ve formě addonu GladiatorlosSA. Zvukově mě upozorní na nepřátelské buffy, cásty, atd.

V neposlední řadě můžu doporučit už jen takové hračičky jako je addon Playscore (pěkně zobrazuje stav gearu) a Moglt (na vytvoření transmogů).


Něco k samotné hře

Priest je oproti ostatním classám o něco jednodušší. Je potřeba se především naučit používat převod spellů přes tlačítko ALT. Hlídat buffy, debuffy. Naučit se šetřit s manou. Tzn. používat vždy když je možnost tak shield, potom ostatní instanty včetně penance ..a to doplníme občasným použitím Flash Healu. S tím Flash Healem opravdu opatrně protože spotřebuje hodně many.
Velmi důležitý je fakecast = záměrné přerušení vlastního castu, za účelem spotřebování CD enemy playera.
A samozřejmě průběžně spotřebovávat CD u priesta na snížení přijatého DMG, atd.

To je tak víceméně vše co se základů týče. Člověk se samozřejmě naučí hrát až po nějaké době v praxi.
Takže hodně štěstí.

Zlydwarf

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 14. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru